10 590 Ft

D-Link 1000BaseSX Mini GBIC modul ( DEM-311GT )

Raktáron

Raktáron

Garancia: 2 év - Gyári garancia
Csatlakozó: Mini-GBIC
Port szám: 1
Sebesség: 10/100/1000 Mb/s

Részletes leírás »
10 590 Ft

Azonnal átvehető
Budapest, Ezred utca SzaküzletRészletek

  • Szaküzleteinkben ingyenesen Azonnal Részletek
  • eMAG easybox csomagautomata ponton 690 Ft 1 munkanap Részletek
  • Házhozszállítással 890 Ft 1 - 2 munkanap Részletek
  • Expressz kiszállítással Akár 4 órán belül Részletek

Hasonló népszerű termékek

Részletes leírás

Jellemzők:

 

Mini GBIC átalakító, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550m. 1x 1000 Mbit multimodális üvegszálas SX (LC-Duplex) port, multimodális üvegszál 50/125µm 550m-ig, multimodális üvegszál 62.5/125µm 220m-ig, Full-Duplex, 802.3x Flow-Control, Hot-Swappable.

 

A következő termékekhez illeszkedik:
 

  • DES-3250TG
  • DES-3224TGR
  • DES-3312SR
  • DGS-1216T
  • DGS-1216T
  • DGS-3224SR
  • DGS-3224Sri
  • DES-6500
Teljes leírás

Specifikációk

Cikkszám
224918
Gyártó
D-LINK
Garancia
2 éves
Típus
vezetékes (LAN)
Portok száma
1
Adatátviteli sebesség
10/100/1000 Mbps
Csatoló felület
Mini-GBIC
Teljes specifikáció

Vásárlóink véleménye a termékről

Termék átlagos értékelése

5 csillag
0
4 csillag
0
3 csillag
0
2 csillag
0
1 csillag
0

Mások ezt is vásárolták!

Extra Garancia Standard

A gyári garancia lejáratát követően, rendeltetésszerű magánhasználat mellett fellépő, tartós belső hibából eredő, a termék alkatrészeinek előre nem látható meghibásodása esetén nyújt fedezetet a biztosítási feltételekben meghatározottak szerint.
 

Extra Garancia Balesetbiztosítás

Baleseti jellegű külső hatás következtében fellépő fizikai károsodás során keletkezett meghibásodásra nyújt védelmet, a gyári garancia ideje alatt. Akár töréskárra is!

 

Extra Garancia Prémium

Mind a Standard, mind pedig a Baleseti csomag szolgáltatásait együttesen tartalmazza. A Standard csomag bővített változata, amely a gyári garanciát követően fellépő műszaki hibák mellett a biztosított termék baleseti jellegű meghibásodásaira is fedezetet nyújt a biztosítási feltételekben meghatározottak szerint. Akár töréskárra is!

További információért kattints ide!