8 390 Ft

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Raktáron

Raktáron

Garancia: 1 év - garancia
Típus: SFP Transceiver
1.25 Gbps átviteli sebesség
Hálózati eszköz

Részletes leírás »
8 390 Ft

Mikor és hol vehetem át?

  • Szaküzletünkben INGYENESEN 1 - 2 munkanap Részletek
  • Átvételi pontokon 990 Ft 2 - 3 munkanap Részletek
  • eMAG easybox csomagautomata ponton 590 Ft 2 munkanap Részletek
  • Házhozszállítással 990 Ft 2 - 3 munkanap Részletek

Hasonló népszerű termékek

Részletes leírás

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm adatai:

  • 1.25G SFP transceiver Dual LC csatlakozóval
  • 1.25 Gbps átviteli sebesség
  • 1310nm hullámhossz
  • Akár 20km hosszú egymódusú (SM) optikai kábel is csatlakoztatható
  • Ideális az RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, és CCR1036-12G-4S eszközökhöz
  • A MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm kompatibilis a nem MikroTik gyártmányú SFP eszközökkel is!
Teljes leírás

Specifikációk

Cikkszám
621542
Gyártó
MIKROTIK
Garancia
1 éves

Vásárlóink véleménye a termékről

Termék átlagos értékelése

5 csillag
0
4 csillag
0
3 csillag
0
2 csillag
0
1 csillag
0

Mások ezt is vásárolták!

Extra Garancia Standard

A termék eredeti garancia idejének lejáratát követően, rendeltetésszerű magánhasználat mellett fellépő, tartós belső hibából eredő, a termék alkatrészeinek előre nem látható meghibásodása esetén nyújt fedezetet a biztosítási feltételekben meghatározottak szerint.
 

Extra Garancia Balesetbiztosítás

Baleseti jellegű külső hatás következtében fellépő fizikai károsodás során keletkezett meghibásodásra nyújt védelmet, az eredeti garanciaidő alatt. Akár töréskárra is!

 

Extra Garancia Prémium

Mind a Standard, mind pedig a Baleseti csomag szolgáltatásait együttesen tartalmazza. A Standard csomag bővített változata, amely a termék eredeti garancia idejének lejártát követően fellépő műszaki hibák mellett a biztosított termék baleseti jellegű meghibásodásaira is fedezetet nyújt a biztosítási feltételekben meghatározottak szerint. Akár töréskárra is!

További információért kattints ide!