4 790 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Raktáron

Raktáron

Garancia: 5 év - Gyári garancia
Adatsebesség: 1.25Gbps
Szabványok: 802.3ab/z
Max. kábelhossz: 550m

Részletes leírás »
4 790 Ft

Mikor és hol vehetem át?

  • Szaküzleteinkben ingyenesen 4 munkanapon belül Részletek
  • Átvételi pontokon 890 Ft 5 - 6 munkanapon belül Részletek
  • Extreme Digital easybox csomagautomata ponton 690 Ft 5 munkanapon belül Részletek
  • Házhozszállítással 890 Ft 5 - 6 munkanapon belül Részletek

Hasonló népszerű termékek

Részletes leírás

Jellemzők:
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • A következő switch-ekkel használható:
  • TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és az elkövetkező gigabites switch-ek
  • Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA / CD, TCP / IP
  • Kábel: Multi-mode Fiber
  • Fiber típus 50/125um vagy 62.5/125um Multi-mode
  • Max. Kábel hossza: 550m
  • Adatsebesség: 1.25Gbps
  • Port Type LC
  • Hullám Hossz: 850nm
  • Teljesítmény: 3.3V
  • Biztonsági és kibocsátás: FCC, CE
  • Környezet Működési hőmérséklet: 0? ~ 70? (32? ~ 158?)
  • Tárolási hőmérséklet: -40? ~ 80? (-40? ~ 176?)
  • Működési páratartalom: 10% ~ 90%,
  • Tárolási páratartalom: 5% ~ 90%,
Teljes leírás

Specifikációk

Cikkszám
236245
Gyártó
TP-LINK
Garancia
5 éves

Vásárlóink véleménye a termékről

Termék átlagos értékelése

5 csillag
0
4 csillag
0
3 csillag
0
2 csillag
0
1 csillag
0

Mások ezt is vásárolták!

Extra Garancia Standard

A gyári garancia lejáratát követően, rendeltetésszerű magánhasználat mellett fellépő, tartós belső hibából eredő, a termék alkatrészeinek előre nem látható meghibásodása esetén nyújt fedezetet a biztosítási feltételekben meghatározottak szerint.
 

Extra Garancia Balesetbiztosítás

Baleseti jellegű külső hatás következtében fellépő fizikai károsodás során keletkezett meghibásodásra nyújt védelmet, a gyári garancia ideje alatt. Akár töréskárra is!

 

Extra Garancia Prémium

Mind a Standard, mind pedig a Baleseti csomag szolgáltatásait együttesen tartalmazza. A Standard csomag bővített változata, amely a gyári garanciát követően fellépő műszaki hibák mellett a biztosított termék baleseti jellegű meghibásodásaira is fedezetet nyújt a biztosítási feltételekben meghatározottak szerint. Akár töréskárra is!

További információért kattints ide!